bolen-radek-karczewski

Wracam do pisania bloga

Po naprawdę długiej przerwie spowodowanej pojawieniem się wielu niefajnych rzeczy i sytuacji w mim życiu postanawiam wrócić do pisania bloga.  Tematykę poszerzam o kolejny dział „wędkarstwo”. 

Wędkowanie a raczej spędzanie czasu nad konińskimi zbiornikami to pasja, która mnie pochłonęła od 2013 roku. Powrót do dzieciństwa pozwala nie tylko powalczyć o złowienie ładnych rybek   ale przede wszystkim dzięki przebywaniu w otoczeniu przyrody „ładuje akumulatory ” i pozwala zminimalizować stres.  Wędrówki z wędką pozwalają spojrzeć na naszą piękną rzekę Wartę z innej perspektywy, poznać wielu ciekawych ludzi oraz pokazać dzieciom otaczającą nas faunę i florę.

Myślę, że to szczególnie ważne w czasach dominacji elektroniki i urządzeń mobilnych z dostępem do internetu.  Z niepokojem zauważyłem, że smartfony  powoli zaczynają dominować w organizacji czasu wolnego moich pociech.  Nie zamierzam ograniczać im dostępu do nowych technologii ale wskazywać inne formy aktywnego spędzania czasu.

Zamierzam nadal  dzielić się doświadczeniami z zakresu SEO. Pracuję zarówno z dużymi serwisami jak małymi stronami www.  W skrócie mogę napisać, że zmiany wprowadzane przez Google stawiają przed całą branżą „nowe wyzwania”,  wymuszają większe niż dotychczas zaangażowanie właścicieli serwisów internetowych lub ponoszenie kilkukrotnie wyższych kosztów związanych z marketingiem internetowym.  Branża nie umarła tylko ewoluuje . Pracy jest naprawdę dużo. Pracy „organicznej u podstaw”, edukowania właścicieli i wydawców o nowych realiach w wyszukiwarkach internetowych.

Rok 2015 dobiega końca i dobrze.

Życzę wszystkim   radosnych spokojnych Świąt i Szczęśliwego 2016 roku.

PS. Skoro o wędkarstwie ma być to pochwalę się ładnym boleniem z Warty :-)