Ręce opadają znów padła poczta na serwerach nazwa.pl

Poziom irytacji klientów firmy Netart sięgnął dzisiaj zenitu. Od wielu godzin nie działają serwery poczty. Stan na 12.01.2012 godzina 11:02 poczta nie działa. Jedynym kanałem komunikacji ze zdenerwowanymi klientami Facebook.   Masakra dla mnie podwójna.Sam posiadam strony firmowe na serwerach tej firmy, łącznie oczywiście z pocztą . Co gorsza w ramach hostingu serwery.pl mam kilkanaście stron www i kilkadziesiąt kont pocztowych swoich klientów na serwerach firmy Netart. Wszyscy na maksa wkurzeni bo nie mogą pracować w środku tygodnia. Telefony boku nie odpowiadają Chat nie działa, żadnej informacji na oficjalnej stronie www. Ostatnia informacja na firmowym blogu Jak na załączonym screenie. Info o aktualizacji oprogramowania ActiveBlog.

pad poczty netart brak informacji na firmowym bloguKlienci nie zostawiają na mnie suchej nitki. Ale to nie jest najgorsze. Brak możliwości powiadomienia kogokolwiek drogą mailową że taka awaria ma miejsce. Każdy zaliczył dzisiaj straty tylko nie Netart firma przyjazna klientowi.

Pady serwerów są rzeczą normalną na wszystkich polskich hostingach ale czas reakcji na awarię i czas usunięcia usterki jest w wielu przypadkach naprawdę bardzo krótki.  A w tym przypadku już ponad 9 godzin nie działają usługi.

Na FB czytam informacje nazwa.pl

Nasi Drodzy. Informujemy, że usterka poczty pojawiła się po pracach modernizacyjnych, które były przeprowadzane w nocy. Wystąpiło znaczne obciążenie systemu autoryzującego użytkowników pocztowych. Poczta jest przyjmowana i zostanie dostarczona na Wasze skrzynki. Jeszcze raz przepraszamy za te utrudnienia!

Problem w tym, że jak coś się modernizuje to powinno działać sprawniej.

PS. Nie mam siły obserwować fapage’a nazwa.pl na Facebooku  a polubić go dzisiaj nie zamierzam. Więc jak mam się dowiedzieć kiedy skończy się awaria?

PS.PS Dziś ta firma dosłownie przeszła samą siebie Na FP informacja – niby oficjalny komunikat Ikona wpisu Zarabiaj bez ograniczeń. Kto ma zarabiać. Dziś Netart przyniósł straty nam i naszym klientom. Cały czas są problemy zarówno z pocztą przychodzącą jak i wychodzącą. Ciągłe zmiany godziny pobrania wszystkich wiadomości. Nadal nie działa Live Chat.  Na blogu informacja pojawiła się około 16:00. O szesnastej to już mamy pozamiatane.  Byłbym wstanie zrozumieć firmę, która za konto kasuje 20zł rocznie  ale nie 369zł w najniższym planie  hostingowym. Żenada Home.pl już zaciera ręce :)

Zastanawia mnie tylko w jaki sposób firma Netart zrekompensuje swoim klientom straty finansowe, frustrację, nerwy. Według mnie Przepraszamy Najdrożsi to o wiele za mało. Firma Orange mojemu znajomemu za brak usług telekomunikacyjnych w wyniku awarii nadajnika, która to sytuacja naraziła jego firmę na straty zaoferowała 3 miesiące abonamentu gratis. Nijak niestety ma się do Netart , bo po okresie promocyjnym rozliczamy się za abonament roczny. Czekam co zatem zaproponuje Netart swoim klientom aby dalej utrzymywać że jest „przyjazna klientowi”.

2 myśli nt. „Ręce opadają znów padła poczta na serwerach nazwa.pl

  1. nazwa.pl

    Rozumiemy irytację, tym bardziej, że problemy techniczne miały miejsce w środku tygodnia. Nasze Biuro Obsługi Klienta nie zdołało odebrać wszystkich telefonów i rozmów na czacie jednak o wszystkich zmianach i postępach prac informujemy na bieżąco na facebooku. Oficjalny komunikat zamieściliśmy także popołudniu na naszym blogu. http://blog.netart.pl/2012/01/12/komunikat-techniczny/

  2. Radosław Karczewski Autor wpisu

    Problem w tym, że po południu większość naszych klientów wróciła do domu zirytowanych brakiem możliwości komunikacji ze swoimi klientami (są dokumenty, których nie da się wysłać przez telefon). Cześć z nich nawet nie ma pojęcia (bo ich to zupełnie nie obchodzi), że pośredniczymy w sprzedaży Państwa usług w ramach serwery.pl. Tym bardziej powinniśmy otrzymywać informację dużo wcześniej, żebyśmy mogli ich uspokoić, choćby przez komunikat w zakładce Pomoc a nie Kontakt. Proszę też pamiętać, że nie wszyscy mają konto na Facebooku. Firmowe serwisy nazwa.pl i netart.pl powinny być podstawowym źródłem informacji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.