Nie lubię nc + i tyle

Dawno nic nie napisałem na blogu, ale dziś przed świętami jestem tak zbulwersowany jedną firmą, nc+, że napiszę krótko. Nie lubię k…. mać tej firmy na maksa. Od kilku dni staram się zrozumieć co dzieje się z moim telewizorem :) . Korzystam z niego rzadko więc jak sobie coś poukładam to normalnie irytują mnie wszystkie zmiany.  Popapranie mi programów to jednak nic nie znaczący szczegół w porównaniu z tym jak firma potraktowała swoich dotychczasowych klientów.

Jestem w n ce od 5 lat – raz było lepiej, raz gorzej. System EPG nie działa praktycznie w 90% . Ulubiony tekst mojego 8 letniego syna. „O tata leci mój ulubiony program – Brak informacji” .  Teraz po fuzji Canal + i n tv dostałem propozycję przejścia na nowy pakiet nc+ droższy o 10zł od tego, który miałem z mniejszą ilością programów.  Nowa umowa na 18 miesięcy. Patrzę sobie w ofertę a nowi klienci podpisują umowę na tych samych warunkach, jednak umowa jest o 6 miesięcy krótsza. O co k…. kaman ?

Poziom niezadowolenia –  jest tak olbrzymi, że od kilku dni wszystkie portale internetowe trąbią o przekręcie  jaki  swoim klientom zgotowali n tv i c+.

Ogromną siłą w wyrażaniu swojego niezadowolenia okazał się profil

http://www.facebook.com/antyncplus

Wpisy na  blogach i informację na portalach można już liczyć w  setkach. Jeden z ciekawszych:  http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,beata-monka-odchodzi-z-nc-zaczynaja-sie-nowe-czasy

Najlepsza jest aktualizacja wpisu Pana Tomasza pozwolę sobie zacytować :

„Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że „arogancka strategia”, którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: „Mieli w d…. Polaków z managementu”.

Pociesza mnie fakt, że liczba nielubiących nc + rośnie dosłownie z minuty na minutę .  na dzień: 30.03.2013 godzina 10:52 to pnad 30 000 osób, które na Facebooku polubiły profil http://www.facebook.com/antyncplus

Idą święta chciałem spokojnie pooglądać telewizję ale jak tu oglądać ofertę programową firmy, które się nie lubi, a jak wspomniałem nie lubię nc+.

Życzę wszystkim spokojny i radosnych Świąt bez telewizji :)