Archiwa kategorii: Muzyka

Iration Steppas w Polsce w wersji live

W ramach współpracy z Roots Music Promotion moja firma włączyła się w pomoc w realizacji festiwalu SoundsFORfreedom.  W ramach projektu King Tubby’s 2011 Polskę odwiedzi dubowa formacja Iration Steppas. Dla wszystkich fanów dub ważny jest zapewne fakt, że formacja wystąpi w wersji LIVE, co oznacza bardzo energetyczny koncert z dominacją niskiego basu. Iration Steppas odwiedziło już Polskę prezentując swój dorobek w formie sound systemu.  Więcej informacji o projekcie możecie przeczytać na Facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=164369593620950

Opcja sound system daję dużą energię, wersja live będzie z pewnością kilkakrotnie mocniejsza :)

Gentleman w Polsce

Przeczytałem dzisiaj, że jeden z moich ulubionych artystów reggae i nie tylko – Gentleman – będzie występował w Polsce na niebiletowanej imprezie. Miałem dwa razy przyjemność jako firma uczestniczyć w organizacji trasy tego artysty w Polsce, więc wiem jako są to koszty i tym bardziej cieszy mnie fakt, że w Olsztynie, gdzie odbędzie się koncert w czasie juwenaliów znalazł się ktoś kto wyłoży kasę na artystę z tej niszy muzycznej. Może kiedyś w Koninie ? Liczę na stowarzyszenie In-Art , którzy podjęli się   już przedsięwzięcia pod nazwą „Reggae”.    Tymczasem zapraszam na stronę mojego partnera po więcej informacji o koncercie Gentlemana w Polsce a poniżej video, żeby zachęcić wszystkich do wybrania się na koncert :). Za każdym razem jest Power !!!

http://www.youtube.com/watch?v=Ix8X2xzYDZ8

Masturbator in Konin

Dzisiaj w Koniowie koncert „satanów” rodem z Konina. (teraz chyba niewielka część kapeli jest korzeniami związana z naszym miastem) Dla mnie bardzo fajna akcja ponieważ kojarzy mi się z latami beztroskiej swobody – winkiem – ogniskami i wszystkim tym czego teraz z różnych względów robić nie mogę  ;-). Ave  wieczorem będę machał  piórami.

Mistrzostwem świata jest dla mnie akcja promocyjna koncertu  przeprowadzona na Facebooku.  Na tablicy pojawił się wpis o treści

forum.fronda.pl

Mam następującą prośbę , a mianowicie, proszę Was o wysyłanie maili mających na celu zablokowanie imprezy muzycznej o charakterze satanistycznym, która ma odbyć się w przededniu Święta Zmarłych w miejskim ośrodku kultury (sic!).
Link prowadzi do wpisu na forum. Naprawdę polecam lekturę ludziom, którzy mają dystans i poczucie humoru